Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Участь гуртківців ХОЦТКУМ у Відкритому Кубку України зі спортивного орієнтування

Липень 1, 2020 Головна|Конкурси та турніри 514 переглядів

Команда гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді вперше взяла участь у Відкритому onlinе Кубку України зі спортивного орієнтування в рамках ІV етапу Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp» у дистанційному режимі.

Кубок проводився з 25 по 30 червня 2020 року дистанційно у мережі Інтернет, з використанням Інтернет-ресурсів: Telegram, YouTube, Google docs, вебсайт (http://doctk.klasna.com/).

У змаганнях взяли участь 26 команд з міст Краматорська, Києва, Одеси, Запоріжжя, Херсона, Дніпра, Полтави, Сєвєродонецька, Бахмута, Добропілля, Дружківки, Торецька, Костянтинівки, Слов’янська та Хмельницького – загалом 195 учасників. Кількість учасників в команді – до 10 спортсменів незалежно від статі та вікової групи, а також тренер команди.

З метою підготовки для участі в онлайн-орієнтуванні в заданому напрямку 26 червня наші вихованці пройшли майстер-клас з малювання дистанції на карті та пробний старт в особисто-командних змаганнях з онлайн-орієнтування в заданому напрямку на YouTube каналі Донецького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Підготовча робота з керівниками команд була проведена на платформі Zoom.

27 червня відбувся старт Відкритого оnline Кубку України зі спортивного орієнтування. Учасники у своїх вікових групах стартували у заданий час. Їм потрібно було подивитись відео, в якому інструктор Донецького ОЦТКУМ долає реальну дистанцію на місцевості, та на заздалегідь підготовленій карті цієї місцевості, відмітити місце знаходження усіх контрольних пунктів. Найкращий результат у віковій групі Ч-18 показав Максим Бевза, вихованець гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник гуртка Гордєєва Г.В.), який посів 3 місце. Переможці та призери Кубку нагороджуються грамотами та медалями від Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді та Донецького ОЦТКУМ.

У загальнокомандному заліку команда вихованців Хмельницького ОЦТКУМ була 11-ою серед 26 команд.

Вітаємо наших орієнтувальників зі спортивними успіхами!

Анна Гордєєва,

керівник гуртків ХОЦТКУМ