Активність винагороджується! 72 призових місця на фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»

З 05 по 07 листопада 2021 року у с. Сокільники Львівської області проводився Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги». Організатором фестивалю був Український державний центр позашкільної освіти.
Цього року участь у фестивалі взяли 2000 учасників із різних регіонів України.

Н айбільше учасників було від Львівської, Хмельницької, Донецької та Вінницької областей. Активно і результативно виступили у фестивалі мистецтв «Сурми звитяги» вихованці Хмельницької області: у номінації «Декоративна тематична композиція» 15-І, 12-ІІ, 10-ІІІ; «Авторська пісня» 1-І, 2-ІІ місця; «Солісти-вокалісти» 1-І, 3-ІІІ місця; «Художнє читання» 2-ІІ, 1-ІІІ місце; «Живописна композиція» 2-І, 8-ІІІ місця; «Авторська поезія і проза» 2-ІІ, 2-ІІІ місця; «Графічна композиція» 4-ІІ, 4-ІІІ місця; «Вокальні та вокально-інструментальні ансамблі, вокально-хорові колективи» 3-ІІІ місця. Всього Хмельницька область здобула 72 призових місця (19-І, 22-ІІ, 31-ІІІ місце).

П ишаємось переможцями і бажаємо їм ніколи не зупинятися на досягнутому!

Нехай кожен день буде насиченим та плідним, а нові підкорені вершини стануть втіхою для вас, ваших батьків та керівників.