Обласний молодіжний форум «Хмельниччина молодіжна: ініціюй та дій»,

17 грудня 2021 року у м. Хмельницькому відбудеться обласний молодіжний форум «Хмельниччина молодіжна: ініціюй та дій», організований Департаментом освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації спільно з Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом. Основною метою заходу є: створити простір взаємодії та розвитку, зібравши молодь, зацікавлену в змінотворчій діяльності, професійних експертів і фахівців, готових ділитися своїм досвідом
До участі у форумі запрошуються представники молодіжних рад області; представники студентського та учнівського (закладів професійної (професійно-технічної) освіти) самоврядування, представники громадських організацій, які працюють з молоддю; активна молодь територіальних громад, працівники структурних підрозділів територіальних громад, до повноважень яких відноситься реалізація державної молодіжної політики. Витрати на харчування та проживання (за необхідності) – за рахунок організатора заходу.
Для участі у заході необхідно до 12.00 год. 09 грудня 2021 року заповнити заявку за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfHeUPI9DO…/viewform…
Звертаємо увагу, що учасники заходу, віком понад 18 років, учасники зобов’язані мати один із документів: «зелений» або «жовтий» COVID – сертифікати; негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, чинний 72 години; документ про одужання від COVID-19, виданий не пізніше як за 90 днів.
Контактні особи Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації: Оксана РЯБЧУК, тел. 067-905-04-78; Тетяна АНДРІЇШИНА, тел. 098-846-73-71