Результати ІV етапу LVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

З 2 по 7 квітня 2023 року в м. Івано-Франківську в очній формі відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, на якому Хмельниччину представили  четверо учнів закладів загальної середньої освіти  Хмельницької, Полонської міських територіальних громад та Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів.

Не зважаючи на складнощі воєнного часу, школярі виявили високий рівень підготовки, що дозволило їм гідно представити свої заклади освіти та область і здобути призове місце.

Диплом переможця ІІІ ступеня отримав Бончик Ярослав, учень 11 класу Полонського ліцею № 3 ім. М. Свінціцького Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади (учитель Гапонюк Юрій Михайлович).

Інші представники команди нагородженні дипломами учасника:

• Гладкий Іван, учень 8 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 імені М.К. Чекмана (учитель Бенко Алла Володимирівна);
  • Холод Андрій, учень 9 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького (учитель Міль Микола Сергійович);
  • Думанська Наталія, учениця 10 класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (учитель Гуцалюк Борис Іванович).

Висловлюємо щиру вдячність учителям-наставникам, а також Теличку Івану Івановичу, учителю фізики та астрономії Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів, який долучився до підготовки команди для участі в олімпіаді.

Вітаємо команду Хмельницької області  із достойним результатом та бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!