Відкриття «ТЕХНО-АРТ – галереї»

27 квітня 2023 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки відбулося відкриття «ТЕХНО-АРТ – галереї» (Виставки-конкурсу) науково-технічної творчості серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Мета Виставки-конкурсу:

– залучення учнівської молоді до науково-технічної творчості,  пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва;

– виховання у здобувачів освіти патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу.

Запрошені: педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Хмельницького, ХДЦЕВУМ; члени оргкомітету та журі Виставки-конкурсу.

У «ТЕХНО-АРТ – галереї» взяли участь 23 ЗП(ПТ)О області. На Виставку – конкурс представлено понад 60 експонатів (виробів) науково-технічної творчості здобувачів освіти.

Журі Виставки-конкурсу:

• ПОЛІЩУК Олег Степанович – голова журі, завідувач кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Хмельницького національного університету, доктор технічних наук, професор;
  • МАРТИНЮК Олег Олександрович, заступник директора-начальник управління вищої та професійної освіти і організаційного забезпечення Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації – заступник голови журі;
  • АРИЧ Ніна Володимирівна, методист Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді – секретар;
  • ГОЛДОБІН Віктор Анатолійович, викладач Державного навчального закладу «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»;
  • ХОЛОДЮК Олександр Анатолійович, майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького»;

Голова журі – ПОЛІЩУК Олег Степанович, наголосив щодо важливості розвитку науково-технічної творчості  учнівської молоді закладів освіти.

В рамках заходу проведено:

• презентацію освітньої діяльності Хмельницького професійного ліцею електроніки, зокрема запрошені ознайомилися з роботою STEM-центру закладу;
  • огляд експозиції «ТЕХНО-АРТ – галереї» (Виставки-конкурсу) науково-технічної творчості здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за номінаціями:
  • технічні науки;
  • ігри та іграшки з елементами електротехніки;
  • техніка майбутнього;
  • технічні навчальні посібники;
  • архітектура і будівництво;
  • художньо-технічна творчість.

«ТЕХНО-АРТ – галерея» (Виставка-конкурс) науково-технічної творчості серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області працюватиме до 19 травня 2023 року.

Покликання на відеоролик:

Покликання на Фейсбук ХДЦЕВУМ:

Покликання на сайт ХДЦЕВУМ: