Завершився Кубок області з велосипедного туризму

12-14 травня 2023 року в лісовому масиві поблизу Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 відбувся Кубок області з велосипедного туризму Чемпіонату області зі спортивного туризму серед юнаків.

На урочистому відкритті з вітальним словом до учасників звернулись:

Василь ПАРАЗІНСЬКИЙ, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Шепетівської районної державної адміністрації;

Ірина ЯКИМЧУК, директор Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 ;

Ігор КУКУРУЗА, заступник директора з навчально-виховної роботи Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Кубок проводився Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді під загальним керівництвом Департаментом освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації для двох вікових категорій – молодшої (2009-2011 р.н.) та старшої (2006-2008 р.н.) на дистанціях ІІ та ІІІ класів.

У Кубку області взяли участь 59 учасників:  5 команд старшої та 6 команд молодшої вікової категорії з 5 територіальних громад та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Спортсмени-велосипедники мали змогу випробувати себе на трьох дистанціях: «Тріал» (ІІ клас), «Фігурне водіння» (ІІІ клас) та «Велокрос» (ІІ клас).

У молодшій віковій категорії на дистанції «Тріал» кращими були:

ІІ місце – команда м. Славути (тренер Олександр СУКАЧ);

ІІІ місце – команда Судилківської територіальної громади (тренер Віталій ВАСИЛИШИН).

Серед старших на цій дистанції місця розподілились наступним чином:

ІІ місце – команда Полонської територіальної громади «Обрій» (тренер Назар РОМАНЮК);

ІІІ місце – команда Шепетівського навчально-виховного комплексу № 3 (тренери Юлія БАБІЙЧУК та Валентина НИЖНЯ).

На дистанції «Фігурне водіння» у молодшій віковій категорії переможцями та призерами стали:

ІІ місце – команда м. Славути (тренер Олександр СУКАЧ);

ІІІ місце – команда Судилківської територіальної громади (тренер Олег ЯВОРСЬКИЙ).

У старшій віковій категорії на цій дистанції кращими стали:

ІІ місце – команда Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів № 8 (тренер Володимир КОМКАР);

ІІІ місце – команда Полонської територіальної громади «Обрій» (тренер Назар РОМАНЮК).

На дистанції «Велокрос» серед команд молодшої вікової категорії місця розподілились наступним чином:

ІІІ місце – команда м. Славути (тренер Олег САМОЙЛЮК).

Серед команд старшої вікової категорії на цій дистанції кращими стали:

ІІ місце – команда Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Олег ЯВОРСЬКИЙ);

У загальному заліку серед команд молодшої вікової категорії кращими стали:

ІІ місце – команда Судилківської територіальної громади (тренер Віталій ВАСИЛИШИН);

ІІІ місце – команда м. Славути (тренер Олександр СУКАЧ).

У загальному заліку серед команд старшої вікової категорії переможцями та призерами стали:

Вітаємо переможців і призерів та бажаємо успіхів на наступних стартах!

Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді висловлює щиру подяку адміністрації Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 в особі директора Ірини ЯКИМЧУК за гостинність і допомогу в організації змагань та Шепетівському районному управлінню поліції за забезпечення громадського порядку.

Не втомлюємось дякувати Збройним Силам України за можливість проведення заходів для дітей!