“Вальс єднання” до Всесвітнього дня вишиванки у Деражнянській громаді

18 травня 2023 року в Всесвітній день вишиванки заклади освіти Деражнянської громади започаткували нову та гарну традицію – ВАЛЬС ЄДНАННЯ.

До участі у такому масовому заході зібралися усі випускники 11 класів 2023 року закладів загальної середньої освіти громади.

Взагалом, цьогоріч, вальс об’єднав близько ста випускників. Їх вітали міський голова Андрій Ковпак, начальник відділу освіти, молоді та спорту Євген Балігар та вихованці Деражнянської дитячої школи мистецтв, а також учні Деражнянських ліцеїв.

Хвилюючим і водночас урочистим моментом свята – було вручення подарункових сертифікатів та подяк міського голови і начальника відділу освіти, молоді та спорту одинадцятикласникам, які закінчують заклад освіти із золотою, срібною медаллю, випускникам – призерам ІІІ обласного етапу предметних олімпіад.

Бажаємо усім укріплення української ідентичності для процвітання України! Нехай це свято об’єднує не лише випускників, а й кожного українця, незважаючи на відстань та час.
🔔 Посилання на відео https://m.youtube.com/watch?v=Z5MdNsGTNqA&feature=youtu.be