Делегація педагогів з Хмельниччини відвідала спеціальний осередок освіти у м. Перемишль.

За ініціативи голови Товариства польської культури ім. Івана Павла ІІ в м. Кам’янець-Подільський пані Галини Костинюк, участі завідувача сектору спеціальної освіти та інклюзивного навчання Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Алли Марисюк, з 12.06.2023 по 17.06.2023 делегація педагогів Кам’янець-Подільської спеціальної школи Хмельницької обласної ради (директор В’ячеслав Мельник) відвідала спеціальний осередок освіти у м. Перемишль.
У рамках співпраці між освітянами Підкарпатського воєводства (Польща) та Хмельниччини відбулося ознайомлення з досвідом роботи, педагогічним та учнівським колективом навчального центру № 2 ім. Я.Корчака у м. Перемишль (директор Збіґнєв Берестецький).
Метою зустрічі було налагодження співпраці між спеціальними закладами освіти.
Під час поїздки також відбулась зустріч з керівником обласної ради Підкарпатського воєводства пані Євою Лейнарт, куратором освіти Підкарпатського воєводства пані Малґожатою Раух, керівником спеціальних закладів освіти Підкарпатського воєводства паном Мареком Залесьним, заступником керівника Підкарпатського воєводства в справах етнічних меншин пані Малґожатою Майка-Онишкевіч, секретарем міської ради м. Перемишль.
За результатами поїздки обговорено питання про подальшу співпрацю між спеціальними закладами освіти двох братніх народів.