Відбувся обласний семінар-тренінг для учителів історії

Травень 20, 2019 Методика|Новини 37 переглядів

14 травня 2019 р у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар-тренінг для учителів історії з питань використання ІКТ у навчально-виховному процесі. Семінари-тренінги з названої тематики вже стали традиційними у спільноті вчителів історії області, відповідають потребам і запитам вчителів і викликають з їхнього боку чималий інтерес. Це й не дивно, адже сучасний вчитель – це вчитель, який модернізує освітнє середовище через модернізацію інструментарію своєї дидактичної діяльності. Нове інформаційно-освітнє середовище виступає і засобом, і сферою розвитку компетентності вчителя.
Три групи вчителів історії, створені з числа учасників тренінгу, мали можливість ознайомитися з трьома сервісами: Google-ресурси, TAGUL та Photovisi . Цінність таких тренінгових занять полягає в тому, що теорія обов’язково підкріплюється практикою, педагоги навчалися і вправлялися у створенні навчальних продуктів під керівництвом тренерів Дрижала О.М., Кенц Г.І., Дяченко А.М.