Достойна нагорода дитячого духового оркестру

Травень 21, 2019 Новини з районів 207 переглядів

18 травня у місті Києві, на Європейській площі, відбувся Всеукраїнський фестиваль–конкурс духових оркестрів «Армія дітям».
Захід організовано за підтримки Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України спільно з Військово-музичним управлінням Збройних Сил України та Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти та науки України.
У фестивалі брали участь дитячі духові оркестри з усієї України.
Нашу область за підтримки Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді представляв Зразковий дитячий оркестр «Веселі нотки» Вишнівчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. С.М. Раєвського Чемеровецького району (керівник Віталій Ніколюк).
Колектив отримав достойну нагороду – диплом ІІІ ступеня.
Фестиваль завершився встановленням рекорду щодо найчисельнішого спільного виконання Гімну Європи дитячими та військовими духовими оркестрами.