Семінар-нарада методистів початкової освіти

Травень 23, 2019 Головна|Методика|Новини|Діяльність|Семінари 152 переглядів

Відповідно до плану роботи інституту 22.05.2019 року проведено семінар-нараду методистів початкової освіти за темою: «Компетентнісний потенціал НУШ: ступені свободи та механізми реалізації» В першому модулі семінару головним редактором видавничої групи КММedia Роєвою Тетяною Григорівною учасникам презентовано мультимедійну навчально-освітню систему «КММedia EdProfi НУШ як інструмент для розв’язування дидактичних та методичних задач освітнього процесу НУШ.
Заввідділом створення мультимедійного контенту видавничої групи КММedia Кислощаєва О. О. продемонструвала можливості системи «КММedia EdProfi НУШ. 1-2 класи» для ефективного відтворення змістової лінії «Взаємодіємо усно», формування стійких навичок мовленнєвої та математичної компетенцій засобами дидактичних ігор, анімацій, демонстраційних відео.

Під час проведення наради проректор ХОІППО Попик О.Ф.окреслив основні завдання методичної служби у стимулюванні професійної компетентності вчителя початкових класів в умовах НУШ.
Методисти науково-методичного центру дошкільної, початкової, спеціальної освіти Галас А.В., Кулик О.О. обговорили підсумки першого циклу всеукраїнського моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи, проведеного Українським центром оцінювання якості освіти, питання щодо проведення державної підсумкової атестації учнів початкових класів у системі загальної середньої освіти та організованого закінчення 2018/2019 навчального року, підвели підсумки прведення інтернет-конкурсу «Уроки в 1-му класі НУШ»