1 вересня відбулося відкриття 11 Класів безпеки!

01 вересня у Хмельницькій області відбулося відкриття 11 Класів безпеки, а саме: у Старокостянтинівському, Красилівському, Старосинявському, Деражнянському, Славутському, Грицівському, Судилківському ліцеях, Жилинецькій гімназії, Шепетівській гімназії № 1 (дві локації – для молодших та старших класів) та у навчально-виховному об’єднанні № 23 м. Хмельницький. ✔️ У класах представлені різноманітні навчальні зони: мінна та пожежна безпека, правоохоронна, радіаційний та хімічний захист, домедична допомога, безпека на воді, первинні засоби гасіння пожеж. Навчання підкріплено і наочним матеріалом, і посібниками та іграми про безпеку від ЮНІСЕФ.

На відкриття Класу безпеки в Хмельницькій територіальну класу завітав перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін.

Наразі на Хмельниччині створено 36 Класів безпеки.