27 вересня 2023 року Департамент освіти та науки Хмельницької ОВА та дошкільна спільнота області долучились до святкування Дня дошкілля, організованого Міністерством освіти і науки України. Подію проведено в онлайн-форматі. Розпочато захід з хвилини мовчання.
Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий у своєму вітанні працівників дошкільної освіти з професійним святом підкреслив важливість усіх професій дошкілля, висловив вдячність працівникам дошкільних закладів та запевнив у необхідності їх підтримки та змін у системі дошкільної освіти.
Захід пройшов у форматі надання навчальних ресурсів працівникам дошкілля та батькам дітей дошкільного віку.
З нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля отримали нагороди Міністерства освіти і науки України педагоги закладів дошкільної освіти Хмельницької області:
Нагрудний знак МОНУ “Відмінник освіти” – Кульчицька Ірина Анатоліївна, вихователь-методист ЗДО # 18 “Зірочка” Кам’янець-Полільської міської ради;
Подяку МОНУ –
Горобець Надія Степанівна, директор ЗДО # 2 “Берізка” Деражнянськох міської ради,
Кліпановська Наталія Миколаївна, директор ЗДО # 2 “Веселка” Летичівської селищної ради.