21 серпня 2024 року робочою групою Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації за участі представників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Хмельницької області, Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, фахівців Центру організаційно-господарського забезпечення закладів освіти, обласної організації профспілки працівників освіти і науки України завершено вивчення стану готовності закладів загальної середньої освіти з цілодобовим перебуванням дітей, дитячого будинку Хмельницької обласної ради до нового 2024/2025 навчального року.
20-21 серпня 2024 року відвідано:

Кам’янець – Подільську спеціальну школу Хмельницької обласної ради (директор Вячеслав МЕЛЛЬНИК)
Кам’янець – Подільський навчально-реабілітаційний центр Хмельницької обласної ради (директор Інна ГАНУШКЕВИЧ)
Кам’янець – Подільський ліцей «Славутинка» Хмельницької обласної ради (директор Олена КОЗЛОВА)
Кам’янець – Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області (директор Генадій ЧУБАТЮК)
Хмельницький ліцей Хмельницької обласної ради (в.о.директора Любов ПАЛЬМІНА)
дитячий будинок Хмельницької обласної ради (директор Оксана ВЕРЯСОВА)
За підсумками роботи складено відповідні акти, по кожному закладу освіти, надано рекомендації щодо створення безпечних та комфортних умов для учасників освітнього процесу.
Дякуємо керівникам, працівникам закладів загальної середньої освіти з цілодобовим перебуванням дітей, дитячого будинку Хмельницької обласної ради, батьківській громадськості за допомогу у підготовці до нового навчального року!!!