Відбувся ІІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування

24 жовтня у лісовому масиві села Стуфчинці відбувся заключний ІІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді. 124 спортсмени представляли команди різних територіальних громад області: Деражнянської, Дунаєвецької, Кам’янець-Подільської, Нетішинської, Розсошанської, Славутської, Хмельницької, Щиборівської та команду Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Юні орієнтувальники змагалися на спринтерських дистанціях у трьох вікових групах – Ж/Ч-14, Ж/Ч-16, Ж/Ч-18.

Підсумки підводились у трьох вікових групах серед дівчат і юнаків.

Серед дівчат у своїх вікових групах найшвидшими були:

у групі Ж-14

Акімова Іванна (ХОЦТКУМ) — 1 місце;

Болюх Анна (Щиборівська ТГ) — 2 місце;

Шиманська Наталя (Кам’янець-Подільська ТГ) — 3 місце.

У групі Ж-16

Шураєва Олена (Хмельницька ТГ) — 1 місце;

Швець Ангеліна (Нетішинська ТГ) — 2 місце;

Тушевська Каріна (Славутська ТГ) — 3 місце.

У групі Ж-18:

Бескидевич Вероніка (ХОЦТКУМ) — 1 місце;

Діброва Тамара (Кам’янець-Подільська ТГ) — 2 місце;

Коваль Радміла (Кам’янець-Подільська ТГ) — 3 місце.

Серед юнаків найкращі результати показали:

у групі Ч-14

Мовчанюк Назар (Нетішинська ТГ) — 1 місце;

Мотрій Владислав (Кам’янець-Подільська ТГ) — 2 місце;

Соловей Максим (Хмельницька ТГ) — 3 місце.

У групі Ч-16

Величко Кіріл (Нетішинська ТГ) — 1 місце;

Синявський Іван (Нетішинська ТГ) — 2 місце;

Ференс Денис (Хмельницька ТГ) — 3 місце.

У групі Ч-18

Неспляк Віталій (ХОЦТКУМ) — 1 місце;

Сокол Артьом (Славутська ТГ) — 2 місце;

Адамчук Роман (Кам’янець-Подільська ТГ) – 3 місце.

В особистому заліку переможці та призери ІІІ етапу серед дівчат і юнаків були нагороджені грамотами та медалями Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

У командному заліку ІІІ етапу Кубку команди розташувалися так: 1 місце – ХОЦТКУМ, 2 місце – Хмельницька ТГ, 3 місце – Нетішинська ТГ.

У підсумку трьох етапів Кубку області зі спортивного орієнтування у запеклій боротьбі 1 місце виборола команда Хмельницького ОЦТКУМ (тренер Ганна ГОРДЄЄВА), 2 місце – у команди Хмельницької ТГ (тренер Ольга ХРАПАЧ), 3 місце – Кам’янець-Подільської ТГ (Валентина БАБЮК).

Переможець та призери Кубка області зі спортивного орієнтування нагороджені Кубками, а команди і їх тренери – грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.

Організатори вдячні усім, хто доклав зусилля для забезпечення участі дітей у змаганнях та щиро вітає переможців і призерів Кубку області зі спортивного орієнтування.