Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2022»

07 грудня 2021 року, за участі голови обласної державної адміністрації Сергія Гамалія, директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Дарії Басюк, у режимі онлайн-трансляції відбулося урочисте відкриття першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».
Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2022» проводиться у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства» та передбачає два тури (обласний та заключний).
Переможці другого туру конкурсу нагороджуються преміями в розмірі десяти мінімальних заробітних плат; лауреати — дев’яти (друге місце) і восьми (третє місце) мінімальних заробітних плат відповідно. Для участі у конкурсі зареєстровано 248 учасників із закладів загальної середньої освіти Хмельницької області у номінаціях:
«Інформатика» – 78; «Біологія» – 76;
«Основи правознавства» – 50;
«Мистецтво» (учителі музичного мистецтва) – 44.
Перший (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» проводитиметься в очно-дистанційному форматі у два етапи: відбірковий з 07 по 09 грудня 2021 року (дистанційно); фінальний з 01 по 11 лютого 2022 року (очно). За підсумками відбіркового етапу першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» має бути визначено 12 учасників, які братимуть участь у фінальному етапі конкурсу.