Освітяни Кам’янеччини отримали 313 ноутбуків

В рамках проекту «Ноутбук — кожному вчителю» освітяни Кам’янеччини отримали 313 ноутбуків
З метою реалізації ініціативи Президента України Володимира Зеленського Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України втілюється в життя проект «Ноутбук — кожному вчителю». Його головна мета — полегшити педагогам організацію освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, осучаснити його відповідно до процесів діджиталізації та цифровізації, а також зробити процес отримання знань більш доступним для здобувачів освіти.
Загалом з держбюджету на забезпечення педагогів ноутбуками виділено 980 млн грн. Хмельницька область на ці цілі отримала державну субвенцію в розмірі 32,6 млн грн. Сьогодні заступник голови ОДА Володимир Юр’єв вручив сертифікати на комп’ютерну техніку представникам 7 територіальних громад Кам’янець-Подільського району.
“Сьогодні освітній процес зазнає чималих змін. Зокрема, справжнім викликом для педагогів стала необхідність переходу до дистанційної форми навчання. Не менш значущою є реформа галузі освіти в цілому. Найголовніше завдання, яке стоїть як перед владою, так і перед вчителями – в жодному разі не допустити погіршення якості освітніх послуг, — наголосив посадовець. — Переконаний, що ноутбук дозволить вчителю йти в ногу з часом, ефективніше працювати, підвищувати свій фаховий рівень, отримувати інформацію з різних джерел, комунікувати з усім світом і таким чином переймати корисний досвід. Це важливий крок до діджиталізації навчання”.
Загалом освітяни Кам’янеччини отримали 313 ноутбуків. З них 216 ноутбуків передали Кам’янець-Подільській міській територіальній громаді, 4 – Гуменецькій сільській, 48 – Дунаєвецькій міській, 6 – Новодунаєвецькій селищній, 13 – Новоушицькій селищній, 8 – Смотрицькій селищній, 18 – Чемеровецькій селищній територіальним громадам.

Loading