Увага! Конкурс!

Шановні колеги!
WaterNet продовжує прийом робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2022» (ВЮВП) – національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize»!
Звертаємо вашу увагу на дати та формат проведення національного етапу(за умови сприятливої епідеміологічної ситуації):
Національний фінал – 19 квітня 2022 року в онлайн форматі
Суперфінал – 27-28 квітня 2022 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського
До суперфіналу за результатами онлайн захисту журі конкурсу обере найкращі проєкти, автори яких будуть запрошені з супроводжуючими особами до КПІ ім. Ігоря Сікорського на фінальну презентацію англійською мовою. Програмою суперфіналу передбачена також пізнавальна екскурсійна програма та спілкування з фахівцями галузі водопідготовки.
Переможець конкурсу буде представляти Україну на міжнародному фіналі конкурсу «Stockholm Junior Water Prize», який пройде 29 серпня-2 вересня 2022 року.
Для участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз 2022» апліканту необхідно заповнити заявку та надіслати проєкт в електронному вигляді не пізніше 21 лютого 2022 року.
Пакет документів та порядок оформлення конкурсних проєктів можна знайти в Положенні про Конкурс (https://cutt.ly/OIbZkUo).
ВЮВП відкритий для всіх проєктів, які торкаються водної тематики та покликаний об’єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді задля вирішення проблем раціонального використання водних ресурсів, забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізацією водоспоживання у всіх галузях народного господарства.
На ВЮВП можна подавати роботи, які вже брали, беруть або братимуть участь в інших конкурсах.
До участі в конкурсі запрошуються учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів (окрім вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації) — молодь віком від 15 до 20 років. Основні критерії визначення переможця – глибина досліджень, новизна прийнятого інноваційно-технічного рішення та самостійність виконання.
Просимо Вас сприяти поширенню інформації про конкурс серед навчальних закладів та залучити якомога більше молоді.
Результати конкурсу ВЮВП 2021 (https://cutt.ly/HIbCxFx)
Результати міжнародного фіналу «Stockholm Junior Water Prize 2021» (https://cutt.ly/xIbCbZC)

Loading