Відбулася тематична зустріч з працівниками Департаменту освіти науки, молоді та спорту

Сьогодні в Державному архіві Хмельницької області відбулася тематична зустріч з працівниками Департаменту освіти науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.
Учасники навчального семінару обговорили такі теми:
1. Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення діловодства та архівної справи у Департаменті освіти науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.
2. Порядок роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовка до передавання на архівне зберігання.
3.Вимоги до умов зберігання документів в архівосховищі.
4. Номенклатура справ ― етапи її створення та подання на розгляд ЕПК. Проблемні питання щодо формування документів постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу).
5. Впорядкування документів у справи, їх підшивання, складання та оформлення описів справ. Практичні заняття.
Завершенням заходу була екскурсія архівосховищами Держархіву області.
Для підпорядкованих структурних підрозділів Департаменту захід проходив в онлайн-форматі (41 учасник).