Готовність до нового 2022/2023 навчального року

12 вересня проведено п”яте засідання обласної комісії для організації роботи з обстеження закладів освіти щодо готовності до нового 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану, на якому розглянуто акти готовності захисних споруд закладів дошкільної та загальної середньої освіти 19 територіальних громад області.
Станом на 12 вересня погодження на організацію навчання за очною формою отримали 405 закладів загальної середньої освіти з 57 громад області, що становить 75 відсотків. 25% закладів загальної середньої освіти продовжують працювати з використанням дистанційних технологій. 379 закладів дошкільної освіти розпочали очну форму роботи із вихованцями, що становить 55% від загальної кількості ЗДО в області. У Гвардійській, Судилківській та Ярмолинецькій громадах всі заклади освіти працюють лише дистанційно.
Із 23 закладів професійно-технічної освіти, із 12 закладів вищої освіти та 20 закладів фахової передвищої освіти дозвіл на впровадження освітньої діяльності в очному режимі отримали всі заклади освіти, що становить 100 відсотків.
Із 65 закладів позашкільної освіти, з них 25 дитячо-юнацьких спртивних шкіл, дозвіл отримали 52 заклади, що становить 81 відсоток.