Конкурс Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

З 24 по 25 листопада 2022 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено ІІ (обласний) тур конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», на який надійшло 62 конкурсні матеріали від територіальних громад області з шести напрямів експедиції:
Духовна спадщина мого народу – 16;
Козацькому роду нема переводу – 7;
Із батьківської криниці – 11;
З попелу забуття – 10;
Геологічними стежками України – 6;
Географія рідного краю – 12.
Журі обласного туру експедиції визнало переможцями авторів 31 краєзнавчо-дослідницької роботи.
Важливо відзначити за глибиною дослідження і практичною значущістю експедиційного пошуку загальний високий рівень конкурсних робіт з Кам’янець-Подільської, Нетішинської, Хмельницької, Антонінської, Красилівської, Ізяславської, Деражнянської, Заслучненської, Плужненської, Новоушицької, Славутської, Чорноострівської, Шепетівської, Ярмолинецької територіальних громад.
Вітаємо переможців!!!