Відбувся семінар-тренінг виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

20 січня 2023 року у Кам’янець-Подільській територіальній громаді відбувся черговий семінар-тренінг виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» – «Школа виховників джур», в якому взяли участь 19 педагогів з різних закладів освіти громади.
Теоретична частина семінару була присвячена ознайомленню з метою, стратегією та положенням гри та підведенню підсумків роботи роїв і куренів у першому семестрі 2022/2023 навчального року.
Практична частина тренінгу відбулася в спортивному залі Кам’янець – Подільського ліцею № 12. Рій «Подільські джури» під керівництвом Барановського В.І., вчителя предмету «Захист України» цього закладу загальної середньої освіти, ознайомили присутніх з основними елементами конкурсу «Впоряд», а саме: шикування в однолаву, розмикання і замикання рою, перешикування рою з однолави в дволаву і навпаки, повороти на місці, крок на місці, проходження рою урочистим ходом з військовим вітанням під час руху тощо.