Вчитель, який гідно тримає освітній фронт

Гуляк Тамара Павлівна працює у Волочиському НВК з 1989 року. Ось уже понад тридцять років викладає історію та правознавство у закладі. Основою своєї професійної діяльності вчителька вважає розвиток обдарованих дітей, шляхом індивідуальної роботи з ними. Багато років плідної роботи віддала Малій академії наук, де здобуто чимало високих результатів і перемог. Тамара Павлівна з гордістю згадує про учнів, з якими досягнуті ці успіхи. Одним із перших юних науковців був Дем’янов Юрій – учень вольовий і дуже здібний, який сьогодні входить до когорти адвокатів Хмельниччини. Гордістю вчительки та закладу є Кравець Віталій, який тричі був призером 4 етапу Всеукраїнських олімпіад з правознавства і переможцем 2 етапу конкурсу МАН, а сьогодні працює прокурором САП України; Володимир Кривак, який входить в спілку адвокатів Києва і є кандидатом юридичних наук. Її учні Сидорчук Богдана і Устіян Максим насьогодні є студентами юридичних факультетів престижних вузів України. Потішила вчителя своїм результатом і Сінькова Оксана, яка цьогоріч перемогла у 2 етапі конкурсу МАН в секції правознавство і яку Тамара Павлівна зараз готує гідно представити область у 3 етапі конкурсу.

Тамара Павлівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист, має авторитет і визнання у колективі, серед своїх учнів та їх батьків. Велику увагу приділяє національно-патріотичному вихованню учнівської молоді. Вона – гідна мама, яка виховала справжнього героя-патріота. Її єдиний син Роман з липня 2015 року захищав нашу країну на сході, неодноразово був відзначений різними нагородами за стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях.  27 квітня 2021 року Роман загинув при виконанні службових обов’язків, став вічним Героєм для учнів закладу, маминих колег та всіх освітян громади.

Тамара Павлівна  мужньо і надійно  продовжує тримати свій  освітній фронт, навчати синів і доньок України.