Вітаємо з перемогою!

Деражнянські волейболістки стали чемпіонами V гімназіади України з пляжного волейболу!

Наші юні деражнянки на чолі із тренером Слівінською  Юзефою Станіславівною  знову на вершині спортивного олімпу.

Цього разу вони забрали золото на V гімназіаді України з пляжного волейболу, яка днями проводилася у Києві. Команда Софії Щуцької та Катерини Біляк вибороли перемогу серед дівчат 2005-2007 року народження, а команда Маргарити Вапняр та Уляни Ковальчук – серед 2008-2010 року народження.

Наразі триває підготовка до наступного міжнародного етапу гімназіади. Доречі, за сприяння міського голови Ковпака А.М.  дівчата отримали найновіші м’ячі, привезені в короткі терміни з-за кордону, розроблені за стандартами відповідних змагань.

Через місяць Деражнянські спортсмени полетять в Ізраїль, де боротимуться за першість на всесвітньому рівні.Ми пишаємося тим, що у нашій громаді є  професіонал-тренер високого рівня.  Юзефа Станіславівна – жінка, вольовита, цілеспрямована, віддана своїй справі, про її силу й майстерність – ходять легенди. Завдяки спільній з дітьми щоденній праці Юзефи Станіславівни, про нашу Деражнянщину знають не тільки в області, а й на всеукраїнському рівні.

До нових перемог!  Тримайте м’яч у грі! Слава Україні!!!