Бронзові призери чемпіонату України з водного туризму!

Вітаємо представників Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – керівника гуртків Дмитра ВАЩУКА та випускника гуртка Юрія МИХАЙЛЮКА з успішним виступом на чемпіонаті України з водного туризму!

З 18 по 23 квітня на річці Черемош у районі с. Дземброні Зеленської територіальної громади Верховинського району Івано-Франківської області проходив чемпіонат України зі спортивного туризму – водний туризм. У дорослому чемпіонаті взяли участь і представники нашого позашкільного закладу. Під керівництвом Дмитра Ващука спортсмени-водники Хмельницької області на складних водних дистанціях V класу «Слалом», «Спринт» показали третій результат і у загальному підсумку стали бронзовими призерами чемпіонату України серед екіпажів С-2. Керівник гуртка «Водний туризм» Дмитро ВАЩУК – в минулому вихованець Кам’янець-Подільської станції юних туристів, є досвідченим туристом – має звання «Майстер спорту зі спортивного туризму» та «Суддя міжнародної категорії зі спортивного туризму». Вдало суміщає наукову та педагогічну роботу в школі та позашкільному закладі. Очолює Хмельницьку обласну федерацію спортивного туризму та комісію з водного туризму Федерації спортивного туризму України.