Поліщук Світлана Степанівна – вчителька Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання “Старший вчитель”.

Діяльність вчительки спрямована на організацію пізнавальної діяльності школярів, розвиток їх розумових та творчих здібностей. Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями:  щороку пишається переможцями ІІ та ІІІ етапів  Всеукраїнської олімпіади з хімії, учасниками та призерами конкурсів “Олімпус” і “Крок до знань”.

В цьому році вихованець Світлани Степанівни Сторожишин Антон, учень 10 класу, здобув ІІІ місце в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії. До цього успіху Антон йшов наполегливо: щорічно брав участь в олімпіадах та різних конкурсах. Бажаємо Антону та його наставниці подальшого успіху у досягненні вершин!