Тиждень профтехосвіти Хмельниччини

15 травня в приміщені Хмельницької обласної військової адміністрації відбулось засідання круглого столу «Можливості профтехосвіти Хмельниччини: крок в успішне життя».
Учасникам круглого столу представлено план заходів Тижня професійної освіти Хмельниччини в рамках Європейського року навичок 2023, оголошеного в Європейському Союзі, який триватиме з 15 по 26 травня.
З вітальним словом до присутніх звернулись Юр’єв Володимир Васильович, заступник голови Хмельницької ОВА, Соколюк Валентин Іванович, заступник голови Хмельницької обласної ради, Кривак Михайло Михайлович, заступник Хмельницького міського голови.
Учасниками заходу також були Бохонська О.В., директор Департаменту економічного розвитку ХОВА, Олійник В.Ц., начальник Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області, Черешня С.С., директор Хмельницького обласного центру зайнятості, Кшановька О.В., в.о. директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.
Директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Дарія Басюк розповіла про систему професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області на сучасному етапі, зазначила проблеми та перспективи її розвитку.
До виступів з проблематики круглого столу долучились Маланчак Л.І., директор ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей», Селізар В.М., директор ДНЗ «ВПУ № 11 м. Хмельницького», Чернушич А.В., т.в.о. директора Шепетівського професійного ліцею, Смолінський Р.М., директор ВПУ №36 с. Балин, Шевчук Л.І., директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.
Після обговорення нагальних питань відбулось нагородження керівників і педагогічних колективів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.