Пам´ятну дошку на честь Анатолія Назаренка відкрито в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

На фасаді Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відкрито меморіальну дошку Анатолію Назаренку. Анатолій Петрович здійснював науково-методичне забезпечення викладання предмета «Захист України», активно й успішно сприяв високому рівню організаційного та методичного забезпечення проведення на Хмельниччині Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), фестивалю «Нащадки козацької слави», волонтерських загонів, благодійних акцій «Милосердя», «Пам’ять», регіональних та обласних змагань зі стрільби, військово-польових зборів старшокласників, гуртків військово-патріотичного виховання. Своєю методичною та педагогічною діяльністю він сприяв формуванню в учнів закладів загальної середньої освіти та позашкілля навичок та компетентностей з військової підготовки. Окрім того, він  проводив активну профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді, переконуючи юне покоління українців обирати військові професії та службу в лавах Збройних сил України.

Після повномасштабного вторгнення Анатолій Петрович пішов захищати незалежність нашої держави у складі третьої окремої танкової бригади. Полковник Анатолій Назаренко героїчно загинув 28 березня минулого року на Харківщині. 8 червня 2023 року йому мало б виповнитись 55 років.

На VІІІ сесії Хмельницької обласної ради прийнято рішення про присвоєння Хмельницькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка.

У церемонії відкриття меморіальної дошки взяли участь представники обласної та міської влади, директор Департаменту освіти та науки обласної військової адміністрації Дарія Басюк, депутати обласної ради, колектив інституту, родина загиблого, земляки зі Старосинявської територіальної громади.

Вічна Пам’ять та Слава Герою!