Онлайн  школа  з  основ  програмування  на Java

Директорат  дошкільної,  шкільної,  позашкільної  та  інклюзивної  освіти Міністерства  освіти  і  науки  України  інформує,  що  Комунальний  заклад позашкільної  освіти  «Центр  освітніх  інновацій»  Івано-Франківської  міської  ради разом  із  громадською  організацією  «Фундація  розвитку  інновацій»  та благодійним  фондом «Star  for  Life  Ukraine»  продовжують  проведення безкоштовної  відкритої  літньої  онлайн  школи  з  основ  програмування  на Java, заняття в якій буде розпочато 13 червня 2023 року. Навчання проходитиме впродовж літніх канікул.

Метою  проведення  літньої  онлайн  школи  з  основ  програмування  є ознайомлення  та якомога більш  раннє  залучення  школярів, починаючи  з5 класу, до  реальної  розробки  програмного  забезпечення  засобами  сучасного програмування, що у подальшому може стати для старшокласників основою для отримання  престижної  професії.  Особливо  корисним  навчання  в  онлайн  школі може  бути  для  випускників.

Також  до  навчання  запрошуються  учителі,  які зможуть в використати набуті знання в освітньому процесі.

«Програмування  на Java»,  що  має  гриф  «Схвалено  для  використання  у загальноосвітніх  навчальних  закладах».

Детальну  інформацію  про  онлайн  школу розміщено на веб-сайті: https://school.idf.ua/ .

Водночас  інформуємо,  що  найбільш  успішним  учням  онлайн  школи  з малозабезпечених  сімей,  а  також  з  числа  ВПО,  буде  передано  бувші  у  вжитку, але  потужні  ноутбуки,  які  надано  ІТ-компаніями  північної  Європи  через благодійний фонд«Star for Life Ukraine»