Делегація освітян Хмельниччини досвідом роботи закладів освіти Чернівецької області

9 червня делегація освітян Хмельниччини на чолі з директором Департаменту освіти та науки ОДА ознайомилась з досвідом роботи закладів освіти Чернівецької області «Освітній STEM-івент: Буковина – Хмельницький».

Презентація відбувалася за такими локаціями:
– Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;
-Чернівецький національний університет імені Ю.Федьковича (тема «Практичні аспекти використання мобільних STEM-лабараторій у закладі освіти»);
-Ліцей №15 «Освітні ресурси та технологічний тренінг з вивчення єврейського етнокультурного компонента -Чернівецької міської ради»; (тема «Освітня робототехніка: практичні аспекти впровадження в освітній процес»;
-Ліцей №3 медичного профілю Чернівецької міської ради (тема «Інтеграція STEM-технологій в освітній процес базових дисциплін: STEM-центр у дії»);
-Чернівецький політехнічний фаховий коледж (тема «Роль STEM-освіти в умовах війни»);
-Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (тема «Робототехніка та 3D-технології у процесі інтеграції гуртків технічного спрямування»).

Підсумувати сьогоднішній івент можна тим, що виклики сучасного світу потребують нової освітньої парадигми, орієнтованої на майбутнє. Наразі Буковина розвивається і удосконалюється у STEM-освіті, ділиться досвідом.
Насамкінець освітяни мали можливість обговорити проблеми та перспективи STEM-освіти в умовах сучасних процесів реформування освітньої галузі.
👉 Підписуйтесь на телеграм канал Освіта Хмельниччини https://t.me/osvitakhm