Обласне методичне об’єднання методистів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області

09.06.2023 р. на базі ВСП “Кам’янець-Подільський фаховий коледж ЗВО “Подільський державний університет” відбулося обласне методичне об’єднання методистів ЗФПО Хмельницької області.
 У засіданні взяли участь
Павлюк Ольга Миколаївна, головний спеціаліст Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації,
– Капітан Галина Володимирівна, методист Ради директорів фахових коледжів Хмельницької області,
– Юрій Білянський, директор ВСП “КПФК ЗВО “ПДУ”,
– Білик Тетяна Леонівна, заступник директора з навчально-методичної роботи ВСП “КПФК ЗВО “ПДУ”,
– Покалюк Вадим Вікторович, завідувач навчально-методичного кабінету ВСП “КПФК ЗВО “ПДУ” та методисти фахових коледжів області.

Усі учасники методоб’єднання отримали сертифікати; викладачі коледжів за результатами атестації-2023 були нагороджені грамотами Департаменту освіти та науки, також Юрій Білянський, Тетяна Білик і Вадим Покалюк отримали подяки  від Ради директорів ЗФПО Хмельницької області.