Традиційно щороку, у другу суботу червня, ВСП «Кам’янець-Подільський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет» гостинно зустрічає своїх випускників.
Цьогоріч ми поєднали ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ з ДНЕМ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.
У воєнний час багато чого змінюється, але традиції залишаються.
Дякуючи Збройним Силам України, ми можемо сьогодні зустрітися і поспілкуватися з нашими випускниками, зустріти молодь, яка прагне навчатися і здобувати професію, щоб в майбутньому працювати і розвивати нашу країну.
На заході з вітальним словом виступила Дарія Басюк, директор Департаменту освіти та науки Хмельницької військової адміністрації.
Приємно було бачити викладачів-ветеранів, які віддали значну частину свого життя освіті, виховуючи справжніх господарів рідної землі.
А також молодих абітурієнтів, що незабаром поповнять ряди здобувачів освіти коледжу.