Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від08.03.2023 №250 «Про проведення другого туру всеукраїнського конкурсу  «Учитель року– 2023» у квітні цього року було проведено другий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Основи здоров’я».

Дистанційний формат конкурсу не завадив злагодженій роботі членів журі, які виявили відповідальність та зацікавленість в успішному проведенні конкурсу, створили доброзичливу атмосферу змагань та комфортні умови для його учасників.

Міністерство освіти і науки України висловлює подяку за ефективну роботу в складі журі, високий професіоналізм, об’єктивну та якісну оцінку педагогічної майстерності конкурсантів Прадун Тетяні Петрівні, учителю предмета «Основи здоров’я» Старокостянтинівського ліцею Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Михайла Семеновича Рудяка.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з виявлення та підтримки творчих і талановитих учителів України !