У Хмельницькій області презентували видання про маленьких українців з великими серцями “УКРАЇНА – ЦЕ МИ!”, створене Державним архівом області у співпраці з Департаментом освіти та науки обласної військової адміністрації.
Дане видання містить документи про дітей-волонтерів, які робили та продовжують робити внесок у боротьбу проти російського агресора. Історія кожного юного патріота така різна, але всі вони про одне – безмежну підтримку та віру у перемогу.
30 серпня керівники обласної військової адміністрації, структурних підрозділів ОВА та благодійники відзначили Почесними грамотами і подарунками дітей – волонтерів, історії яких увійшли до першого видання.
Проєкт започатковано у грудні 2022 року, в рамках відзначення Міжнародного дня волонтера. Державним архівом області продовжується робота щодо наповнення колекції документів дитячого волонтерського руху. Отож, запрошуємо долучатися до проєкту!!!