ВІТАННЯ ПРАЦІВНИКАМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!!!

Жовтень 1, 2019 Вітання|Головна 93 переглядів

25 вересня 2019 року на Хмельниччині прошли обласні урочисті заходи з відзначення Всеукраїнського дня дошкілля. Свято організовано на базі Летичівської селищної об”єднаної територіальної громади за ініціативи та підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та проведено у Летичівському будинку культури. Професійне свято зібрало представників дошкільної освіти з різних куточків області, яких гостинно зустріли освітяни- дошкільники та представники громади.

Щиро привітали всіх присутніх та вручили нагороди кращим працівникам дошкільної освіти:
Світлана Павлишина – заступник голови обласної державної адміністрації,
Тетяна Дупляк – заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації,
Анатолій Яримюк – голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України,
Лариса Зданевич – завідувач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор,
Марія Каратаєва -методист НМЦ обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

З вітальним словом до гостей звернулись
Ігор Тисячний – голова Летичівської селищної ради та
Михайло Маринюк – начальник відділу освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради.

Святкові музичні вітання подарували присутнім діти – дошкільники, педагоги та керівники закладів дошкільної освіти смт. Летичів. Зала, у якій відбувалось святкове дійство, була наповнена радістю, щирістю, душевністю, теплом та любов”ю.

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ КОЛЕГИ!!!!