2 жовтня українська освітянська спільнота відзначає традиційне свято – День працівників професійно-технічної освіти

У цьому навчальному році заклади профтехосвіти зХмельниччини, незважаючи на війну в Україні, 100-відсотково поповнили контингент охочими здобути професійні кваліфікації. За сприяння органів влади, співпраці з роботодавцями ЗПО мають сучасне навчальне обладнання, в них функціонують інноваційні навчально-практичні центри, ведеться насичене суспільне життя в безпечному освітньому середовищі. Все більше зростає частка навчання дорослого населення за короткостроковими професійними програмами, що надає можливість швидкого працевлаштування.
Такий позитивний розвиток профтехосвіти Хмельниччини став можливим завдяки ефективним управлінцям, керівникам та педагогічним працівникам системи ПТО, які докладають максимум зусиль для впровадження оновлених освітніх програм у підготовку кваліфікованих робітників, інноваційних виробничих та педагогічних технологій, створення навчальної літератури, здійснення психологічної підтримки учасників освітнього процесу. Водночас працівники професійно-технічної освіти здійснюють потужну волонтерську діяльність для підтримки ЗСУ.
Дарія Басюк, директор Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації, на урочистостях, присвячених цьому святу, нагородила грамотами НАПН України за особистий вагомий внесок у розвиток профтехосвіти директорів ЗПО Євеліну Царьову, Василя Селізара, Руслана Смолінського, Олену Загіку, Григорія Станіслава, методистку НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Аллу Смалюк.
Подяку НАПН України отримали Наталія Кочаток, заступникдиректора з навчально-виробничої роботи ВПУ № 25 м. Хмельницького, Олена Загородня, заступник директора з навчальної роботи ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», Віктор Кушнір, заступник директора з навчально-виробничої роботи Плужненського професійного аграрного ліцею.
Нагородами Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації відзначили керівників Сергія Михайлова, Олену Загіку,
колективи Нетішинського професійного ліцею та Чорноострівського професійного аграрного ліцею.