Відбулась посвята в першокурсники

В ЄДНОСТІ НАША СИЛА
Саме під таким гаслом відбулася хвилююча урочиста Посвята в першокурсники у ДНЗ “Вище професійне училище N11 міста Хмельницького”.

Розділити радість свята до закладу завітали почесні гості: директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Дарія Басюк, головний спеціаліст Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Лідія Каяфа, владика Іван, єпископ Кам’янець Подільської єпархії УГКЦ.
Особливий яскравий настрій створила святкова концертна програма, яка об’єднала залу почуттям патріотизму та любові до України. Кульмінацією Посвяти стало прийняття клятви Першокурсників. Гарні, цінні та важливі настанови дали першокурсникам почесні гості та керівник ВПУ N 11 Василь Селізар. Благословіння на всі починання та професійні звершення наші першокурсники отримали від владики Івана. Захід завершився спільною молитвою за Україну.
Ми віримо в кожного нашого учня, пишаємось кожним здобутком!
РАЗОМ У СВІТ ПРОФЕСІЙ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!