24 жовтня громадська організація “Асоціація керівників закладів освіти” на базі Дунаєвецького ліцею №1 Дунаєвецької міської ради організувала проведення наково-практичного семінару «Кризовий менеджмент: нормативно-правовий, організаційний, діяльнісний аспекти»

З вітальним словом до учасників семінару звернулась директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОВА Дарія БАСЮК. В роботі семінару розглянуто важливі питання управління закладом освіти в умовах сучасних викликів, нові вимоги до атестації педагогічних працівників. Директор ліцею Юрій ЧЕКМАН представив досвід ефективного застосування кризового менеджменту в управління закладу, а педагогічні працівники ліцею організували роботу в творчих групах з питань підготовки закладів освіти до успішного проходження аудиту, розв’язування кризових ситуацій.
За результатами обміну досвідом учасники семінару напрацювали дорожню карту дій учасників освітнього процесу у надзвичайних ситуаціях, обговорили плани на подальшу співпрацю.