Обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Лютий 28, 2020 Конкурси та турніри 61 переглядів

25 лютого 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. На конкурс завітали наймолодші техніки зі всієї області, юні знавці технічного моделювання.

Захід проводено з метою підвищення ролі технічної творчості в системі освіти, пошук та підтримка обдарованих дітей молодшого шкільного віку.

За першість змагалися 44 учасника (22 команди) з 6 районів: Віньковецького, Деражнянського, Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Старокостянтинівського, Ярмолинецького, 5 міст: Кам’янець-Подільського, Нетішина, Славути, Старокостянтинова, Шепетівки та 11 об’єднаних територіальних громад: Антонінської, Волочиської, Грицівської, Городоцької, Дунаєвецької, Китайгородської, Летичівської, Новоушицької, Старосинявської, Чемеровецької та Ямпільської.

Урочисто відкрила та привітала учасників конкурсу в.о. директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Марія Гаєвська.

Учасники змагались у трьох конкурсних випробуваннях:

теоретичний залік;
технічне завдання (виготовлення моделі робота);
творче завдання (виконання композиції власного задуму за допомогою геометричного конструктора).
Роботи учасників оцінювало компетентне журі, яке враховувало правильні та чіткі відповіді стосовно теоретичного заліку, якість виготовлення робота та оригінальність і культуру виготовлення технічної композиції.

За підсумками трьох етапів конкурсу командну першість здобули:

I-ше місце – команда вихованців гуртка «Початкового технічного моделювання» Клубу «Юний технік» м. Нетішин;

II-ге місце – команда вихованців гуртка «Початкового технічного моделювання» Славутської міської станції юних техніків;

III-тє місце – команда здобувачів освіти Правдівської загальноосвітньої школи, вихованців гуртка «Початкового технічного моделювання» комунального закладу «Ярмолинецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості».

Честь Хмельниччини на Всеукраїнському конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання будуть захищати переможці – вихованці Клубу «Юний технік» м. Нетішин.

Бажаємо юним технікам Хмельниччини успіхів та перемоги!