Формування мовленнєво-комунікативних компетентностей у дітей з тяжкими порушеннями мовлення в умовах спеціального закладу освіти

Червень 17, 2020 Головна|Освіта|Загальна-середня освіта|Заклади інституційного догляду та виховання|Новини 235 переглядів

17 червня 2020 року, згідно плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, для вчителів-логопедів, корекційних педагогів спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, закладів дошкільної та загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням проведено вебінар з питань формування мовленнєво-комунікативних компетентностей у дітей з тяжкими порушеннями мовлення в умовах спеціального закладу освіти за участі першого проректора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О. Попика, завідувача, головного спеціаліста сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації А. Марисюк, В. Гончарука, методиста з корекційної педагогіки та спеціальної освіти науково-методичного центру дошкільної, початкової та спеціальної освіти обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Н. Грицюк, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільского національного університету ім. Івана Огієнка С.Миронової, директора Солобковецького навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради А. Гаман, заступника директора з навчальної роботи О. Посвістак, вчителя початкових класів Н. Геровської, вчителя-логопеда Ю. Пелюх, І. Кшишовської, вчителя-логопеда спеціальної школи № 32 м. Хмельницького П. Каражбей.

Під час вебінару акцентованого увагу на особливостях корекційно-розвиткової допомоги дітям з особливими освітніми потребами в закладах освіти області, проаналізовано програмно-методичне забезпечення роботи вчителя – логопеда, представлено досвід роботи з дітьми із аутичними проявами, інтелектуальними порушеннями в умовах спеціального закладу освіти (Солобковецього навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради та Хмельницької спеціальної школи № 32).