Відкритий Кубок ТРК «Штурм»– Чемпіонат області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях пам’яті Ю. Юхимчука

Змагання організовані та проведені з 22 по 24 березня зусиллями Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді березня на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи №29 міста Хмельницького.

Спортсмени вшанували пам’ять заступника директора з виховної роботи СЗОШ № 29, співзасновника шкільного туристського різновікового клубу «Штурм» та першого президента Хмельницької обласної федерації спортивного туризму, Юрія Олександровича Юхимчука, який загинув у березні 2004 року під час сходження на найвищу вершину Кавказького Хребта г. Ельбрус (5642 м).
У змаганнях взяли участь 12 команд: 10 з Хмельниччини, по одній з Миколаєва та Вінниці.
Учасники змагалися на дистанціях: «Смуга перешкод» (командна) ІІ і ІІІ класів та у особисто-командних змаганнях – «Смуга перешкод» (зв’язки) ІІІ класу, «Смуга перешкод» (індивідуальна) – ІІ класу.
За підсумками результатів двох дистанцій ІІІ класу
Кубок-Чемпіонат змагань виборола команда ХОЦКТЕВУМ (тренер – Ляшкова В.Ю.).
Друге місце – у команди МОЦНПВТКУМ (тренери Носков І.П., Гладка О.В.).
Третє місце посіла команда «МАРС» Вінницької області (тренери Іванов Р.А., Макаров О.М.).
На дистанціях ІІ класу в загальному заліку переможцем стала команда
СЗОШ №29 ТРК «Штурм» (тренер Габай Ю.В.).
Срібло – у команди «Малинки» Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання (тренер Маліновський О.В.).
Бронза – у команди ТРК «Штурм-3» (тренер Габай Ю.В.).

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення таких спортивних заходів для учнівської молоді.