Вітаємо переможців IV етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів!!!

01-05 квітня 2024 року відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2023/2024 навчальному році.

За результатами нагороджено:

• дипломом І ступеня – Петровського Іллю; учня 8 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24;
  • дипломом ІІ ступеня – Бедрака Артура; учня 11 класу навчально-виховного об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова;
  • дипломами ІІІ ступеня:
  • Сасюк Вероніку, ученицю 10 класу Дунаєвецького ліцею № 4 Дунаєвецької міської ради Хмельницької області;
  • Моха Назара, учня 10 класу Славутського ліцею Славутської міської ради;
  • Морозовську Юлію, ученицю 11 класу Дунаєвецького ліцею Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області.

29 березня – 2 квітня 2024 року в м. Чернівці проходив IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування) у 2023/2024 навчальному році.

За результатами 4-х учасників нагороджено дипломами ІІІ ступеня:

• Войтович Дарину, ученицю 10 класу комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей №1 ім. В. Красицького Хмельницької міської ради”;
  • Савишина Ярослава, учня 9 класу комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей №1 ім. В. Красицького Хмельницької міської ради”;
  • Сологуба Семена, учня 10 класу комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей № 16 ім. В. Козубняка Хмельницької міської ради”;
  • Холода Андрія, учня 10 класу комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей №1 ім. В. Красицького Хмельницької міської ради”.

24-29 березня відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2023/2024 навчальному році.

За результатами дипломом ІІІ ступеня нагороджено:

• Гладкого Івана, учня 9 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 імені М. Чекмана.

25-29 березня на базі обласного наукового ліцею у м. Рівне відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2023/2024 навчальному році.

За результатами олімпіади нагороджено дипломомами ІІ ступеня:

• Лукіянюк Софію, ученицю 8 класу Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області ім. Героя України С. Бондарчука;
  • Гронську Каріну, ученицю 9 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 4 ім. П. Жука Хмельницької міської ради».

Дипломом ІІІ ступеня:

• Верстюк Віталіну, ученицю 10 класу Хмельницького ліцею Хмельницької обласної ради.

З 26 по 30 березня на базі Ужгородського національного університету проходила Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій.

За результатами нагороджено дипломами ІІ ступеня:

• Віннічука Романа, учня 10 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 1 ім. В. Красицького Хмельницької міської ради»;
  • Лоран Марію – ученицю 10 класу Деражнянського ліцею №3 ім. Героя України І. Зубкова Деражнянської міської ради Хмельницької області.

Дипломом ІІІ ступеня:

• Балицького Давида – учня 9 класу Кам’янець-Подільського ліцею №5 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області

22-26 березня 2024 року на базі Луцького національного технічного університету відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2023/2024 навчальному році.

Всі учасники посіли призові місця. Дипломи ІІ ступеня отримали:

• Кушляк Олександра, учениця 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 1 ім. В. Красицького Хмельницької міської ради»;
  • Романюк Едуард, учень 10 класу Славутського ліцею Славутської міської ради.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджено:

• Ватрас Катерину, ученицю 10 класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради;
  • Книр Яну, ученицю 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 11 Хмельницької міської ради».

22-27 березня відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2023/2024 навчальному році.

За результатами дипломами ІІІ ступеня нагороджено:

• Сторожишина Антона, учня 11 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Старокостянтинівської міської ради, Хмельницької області
  • Гензера Дмитра, учня 8 класу навчально-виховного об’єднання № 5 м. Хмельницького ім. С. Єфремова

Щиро вітаємо учнів Хмельницької області та бажаємо вдачі в усіх подальших починаннях! Дякуємо вчителям учасників та переможців, керівникам команд, викладачам, які проводили навчально-тренувальні збори, та всім, хто долучився до підготовки учнів до цих відповідальних інтелектуальних змагань! Ми пишаємось вашими досягненнями! Дякуємо збройним силам України за можливість проведення олімпіад!