24 квітня в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулось засідання круглого столу: Впровадження навчальної програми «Основи сім’ї» в освітньому процесі

Метою програми «Основи сім’ї» є особистісний розвиток учнів, формування в них життєвої, соціальної, громадянської компетентностей з питань шлюбу, сім’ї та батьківства; підвищення цінності любові як базового почуття, що сприяє розбудові гармонійних сімейних стосунків.
Автор програми – доктор філософських наук, співавтор законопроектів у галузі державної сімейної політики, засновник фонду «Сім’я» Андріан Буковинський спілкувався зі студентами педагогічної академії, презентував посібники з навчального курсу, аргументував необхідність залучення громадськості, представників органів влади, освітніх закладів до впровадження курсу в освітній процес. Учасники круглого столу відзначили необхідність залучення молоді до сімейних цінностей, формування усвідомленого ставлення до батьківства, подружніх і батьківсько-дитячих відносин.
Навчальна програма рекомендована до впровадження у закладах освіти та має гриф Міністерства освіти і науки України (номер реєстрації 4.0246-2023, протокол №6 від 13.12.2023 року засідання експертної комісії з етики та предметів морального спрямування).
Цікавий та доступний матеріал з програми є на ютуб каналі https://youtube.com/@osnovy.online?si=t76xZWHvsDpWMG57і