Зустріч з представниками молодіжної ради

10 листопада 2021 року відбулася робоча зустріч т.в.о.директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Дарії Басюк, начальника управління молоді та спорту Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Наталії Томусяк з представниками молодіжної ради при обласній державній адміністрації.
Учасники зустрічі обговорили напрями та нові перспективи спільної роботи щодо реалізації молодіжної політики в області. Молодіжною радою представлено проєкти нормативно – правових актів щодо відзначення кращих учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти і студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти. Представництвом молодіжної ради було заявлено про великий інтерес до можливості стажування молоді, в тому числі студенства в органах державної влади та місцевого самоврядування. У підсумку зустрічі: піднесені молоддю питання та внесені ними пропозиції знайшли підтримку у керівництва Департаменту та спільними зусиллями будуть втілюватися у життя.