В ОДА анонсували будівництво спортивних майданчиків у громадах області

Будівництво спортмайданчиків буде здійснюватися в межах програми «Здорова Україна», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Про це розповів сьогодні заступник голови ОДА Сергій Ткачук під час селекторної наради з головами територіальних громад області.
Як зауважив посадовець, будівництво таких майданчиків буде реалізоване у 2022 році завдяки бюджетній програмі на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів: державний бюджет (70%) та місцевий бюджет (30%). Орієнтовна вартість одного спортивного майданчика становитиме 500-600 тис. грн.
За результатами наради головам громад доручено у найкоротший термін надати до обласної адміністрації перелік потенційних місць по розміщенню таких майданчиків для подальшого узагальнення.
Основна мета – залучити населення до активного заняття спортом та популяризувати здоровий спосіб життя. Користуватися майданчиками зможуть усі охочі безкоштовно.