Завершено січневий цикл відеозустрічей в рамках відзначення пам’ятних дат становлення незалежності України

11 січня 2022 року, напередодні Дня Українського політв’язня, відбулася національна онлайн-конференція, співорганізаторами якої є Департамент освіти, науки молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, ГО “ВО “Коло.медіа”, Національний військово-історичний музей України, Музей шістдесятництва, Південно-східний відділ Українського інституту Національної пам’яті, Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької обласної державної адміністрації, КЗ Львівської облради історико-краєзнавчий музей м. Винники, ГС “Західноукраїнська спілка музеїв”, Хмельницька бригада Сил Територіальної оборони, Київська бригада Сил Територіальної оборони тощо. Участь у заході взяли безпосередні учасники подій, історики, вчителі, краєзнавці, учні та студенти з різних областей.
21 січня 2022 року відбулася молодіжна національна онлайн – конференція “Акт Злуки. Історія об’єднання і чому це важливо саме сьогодні”, співорганізаторами якої є Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької державної адміністрації, ГО “ВО “Коло.медіа”, Національний військово-історичний музей України, Музей шістдесятництва, Південно-східний відділ Українського інституту Національної пам’яті, Донецька обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, ,Хмельницька обласна бібліотека юнацтва, Хмельницька бригада Сил Територіальної оборони. Під час заходу було обговорено питання: усвідомлення соборності України і підготовка самого Акта Злуки, як це відбувалось; просування ідеї соборності Іваном Франком, Лесею Українкою тощо; сучасне усвідомлення соборності – наскільки тодішня концепція відповідає сьогоденню; чи важлива така стаття в Конституції України; соборність, як зброя в російсько – українській війні; сучасні захисники соборності України тощо. Участь у заході взяли студенти закладів фахової вищої та перед вищої освіти області.
28 січня 2022 року відбулася національна онлайн-конференція “Говоримо про бій під Крутами. Правда і міфи”. Організатори конференції: Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької державної адміністрації, ГО “ВО “Коло.медіа”, Меморіальний комплекс “Пам’яті героїв Крут”, філіал Національного військово-історичного музея України, Хмельницька бригада Сил ТрО. До участі у заході долучилися учні 10-11 класів, студенти, вчителі та викладачі історії закладів освіти Хмельниччини.
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької державної адміністрації висловлює щиру подяку за співпрацю спікеру заходу Миколі Бондару, голові ГО “ВО “Коло.медіа”