Про атестацію педагогічних працівників у 2022 році

Роботу атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації розпочато з атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої, позашкільної освіти, дитячого будинку Хмельницької обласної ради, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Протягом 13-14 квітня 2022 року, під головуванням голови атестаційної комісії Дарії Басюк, було атестовано 114 педагогічних працівників.
Під час засідання атестаційної комісії відзначено належний рівень організації роботи керівників закладів освіти, заступників керівників з навчально-виховної роботи Голенищівської, Ямпільської спеціальних шкіл, Плужненської гімназії, Кам’янець-Подільського навчально-реабілітаційного центру, Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради з питань матеріально-технічного забезпечення, організації освітнього процесу та підтверджено відповідність займаній посаді.
Атестаційна комісія Департаменту підтримала клопотання голів атестаційних комісій закладів освіти щодо підтвердження, присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань усім педагогічним працівникам, які атестувались у 2022 році.
Голова атестаційної комісії Дарія Басюк привітала керівників закладів, педагогічних працівників з позитивним завершенням атестаційного періоду та побажала подальшого професійного зростання задля розвитку учасників освітнього процесу та освіти України.
Роботу атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту буде продовжено з 19 квітня 2022 року.