Ми воліємо мирного неба!

Стали відомі результати Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість», який проходив                 17 лютого 2022 року у місті Житомирі.

Фестиваль проводиться з метою військово-патріотичного виховання молоді, вшанування подвигу воїнів України, мужності та героїзму під час виконання військового обов’язку, привернення уваги суспільства до проблем ветеранів війни, воїнів України, солдатських та офіцерських вдів, матерів, дітей.

У Фестивалі взяли участь  представники з 21 області України. Найактивнішими учасниками фестивалю стала учнівська молодь Хмельниччини,  за нами – Житомирщина та Івано-Франківщина.

Значну кількість робіт у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» надіслали вихованці Хмельниччини. Найбільше призових місць вибороли вихованці Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчості. Роботи вразили журі високою якістю, оригінальністю творчого підходу, своєрідністю композиційних рішень. Загалом у цій номінації Хмельничани отримали І-11, ІІ-9, ІІІ-13.

Враховуючи високий рівень виконавської майстерності та сценічну культуру, якість художнього репертуару, оформлення та оригінальність поданих відеоматеріалів, журі фестивалю визначило найкращі творчі колективи. Серед них: у номінації «Хореографічне мистецтво» – «Народний художній колектив» ансамбль бального танцю «Шарм» Закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої творчості» Нетішинської міської територіальної громади, керівник – Лариса Грищук; у номінації «Вокальне мистецтво»                   – «Народний художній колектив» театр естрадної пісні «Водограй» Будинку дитячої творчості виконавчого комітету Славутської міської територіальної громади, керівник – Оксана Турчак; у номінації «Авторська поезія»                           – вихованці гуртка «Юні поети» Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа I-II ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського», керівник – Світлана Вітковська;                         у номінації «Література» і кіномистецтво»  – Наталя Рула, Владислава Верхогляд – вихованці гуртка «Школа лідерства та зв’язків з громадськістю» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник – Світлана Рула.

Цьогоріч нашу область представляли вихованці: Волочиської,  Городоцької, Дунаєвецької, Ізяславської, Кам’янець-Подільської, Нетішинської, Полонської,  Славутської, Старокостянтинівської, Старосинявської, Хмельницької, Шепетівської міських,  Чемеровецької селищної та Гуменецької сільської територіальних громад.

Виступи учасників та роботи, подані на виставку-конкурс, пронизані любов’ю та гордістю за подвиги наших бійців.

Всього хмельничани отримали 76 призових місць,

а саме:  27-І, 25-ІІ, 24-ІІІ місця.

Тримаймо стрій!