Вихованці закладів позашкільної освіти області взяли участь у заході «Дитинство на війні», проведення якого організовано протягом липня – серпня 2022 року у Німеччині.
Талановиті вихованці Хмельниччини активно долучилися до виготовлення виробів, поробок, вкладаючи у творчий процес частинку своєї любові до Батьківщини та тверду віру у перемогу України. Твори мистецтва наших дітей та молоді було відправлено до Німеччини для представлення громадськості в рамках художньої виставки. 25 липня 2022 року, під час святкового завершення заходу, проведено аукціон дитячих робіт.
Кошти від продажу дитячих робіт будуть передані для підтримки Збройних Сил України.