Відбулася всеукраїнська науково-практична конференція

20 вересня 2022 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, за участі Дарії Басюк, директора Департаменту освіти, науки, молодів та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Освіта, наука і культура на Хмельниччині (до 85-річчя утворення Хмельницької області)».
В урочистому відкритті заходу також взяли участь: Інна Шоробура, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії; Володимир Юр’єв, заступник голови Хмельницької обласної військової адміністрації; Тетяна Зеленко, заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради.
Щодо актуальних питань історичного розвитку Хмельниччини, видатних постатей краю виступили доктори історичних наук, професори Олександр Григоренко, Лев Баженов, Віктор Прокопчук, Світлана Маркова, Лілія Іваневич, директор Державного архіву Хмельницької області Катерина Бурдуваліс, директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки Катерина Чабан. Віктор Адамський, кандидат історичних наук, доцент, презентував книгу Леоніда Балюка «Популярна історія України».
На заході присутні мали можливість переглянути книжкову та мистецькі виставки, ознайомитися з архівними матеріалами про функціонування сфер регіону та насолодитися флешмобом «Любов моя – Хмельниччина», який підготували студенти академії.